Uwaga na Kozy w Dębiankach!

Kolejny ligowy mecz rozegra Tęcza Topólka. W meczu 5. kolejki włocławskiej A klasy, "Kolorowi" powalczą z liderem rozgrywek - Kujawami Kozy. Sobotni rywal Tęczy to stary - dobry znajomy z regionu. Kilka lat temu obie ekipy regularnie spotykały się na murawie, W większości pojedynków zdecydowanie lepsza była Tęcza. W sobotnie popołudnie to jednak rywal "Kolorowych" przyjedzie w roli faworyta. Trzy mecze, trzy wygrane i tylko jeden stracony gol, mogą robić wrażenie. Tęcza nie ma jednak nic do stracenia i w takich meczach powinna spróbować udowodnić, że w tym sezonie nie będzie tylko chłopcem do bicia.

Mecz Tęcza Topólka - Kujawy Kozy w sobotę, 16 września o godzinie 16.00 na stadionie w Dębiankach